Radio Bunt

wersja testowa
nadajemy z Wielkiej Brytanii

***

Kliknij którąś z ikonek ponizej jesli chcesz słuchać Radia Bunt na telefonie lub na swoim komputerze w programach Winamp, Win Media Player lub Real Player.
Grunt to bunt
Grunt to bunt
Grunt to bunt

Pozdrowienia
Koncert życzeń
Ramówka

***

Nasze radio na Twej stronie
Możecie nas już usłyszeć na:

Rock na bagnie
Thinners
Stilon C-60
Uliczny Opryszek

***


Nadajemy wg czasu polskiego

Aby nas słuchać pobierz aplikację na swój telefon.
Kliknij obrazek, ąby pobrać aplikację na tablet lub telefon komórkowy z androidem.

Radio Bunt

Kochani
Za nami kilka miesięcy wytężonej pracy i słuchania :)

Oto podsumowanie:

Najważniejsze nasze osiągnięcia to bez wątpienia transmisja na żywo z otwarcia Spichlerza Polskiego Rocka (Jarocin 2014) i Rocka na bagnie 2014. Goście, relacje z miasta, koncerty na żywo w radiu.

Super wydarzenie to również światowa prapremiera piosenki "Strych" Sztywnego Pala Azji z Leszkiem Nowakiem. Zaprezentowaliśmy to nagranie jako pierwsi! Zapraszamy innych wykonawców do współpracy :)

Przez około cztery miesiące zbudowalismy od podstaw radio internetowe. Wirtualne, tak! Ale radio, którego da się słuchać. I to jest ta rewelacja :). Dopracowaliśmy się własnych audycji autorskich, których możecie słuchać wieczorami. Na naszej antenie chętnie goszczą znani i popularni ludzie - i to regularnie... Możecie u nas posłuchać Krzysztofa Jaryczewskiego, Krzysztofa Skibę, Jarka Janiszewskiego, Pawła Kukiza, Maćka Łyszkiewicza i wielu, wielu innych... Dlaczego akurat u nas? Bo to nienormalne radio jest. Choć nasz wielki Przyjaciel Walter Chełstowski twierdzi, że Radio Bunt jest jak najbardziej normalne :) Czas pokaże kto ma rację.

Naszym słuchaczom dziękujemy za cierpliwość i słuchanie.Prosimy o jeszcze. Staramy się, żeby Radio się rozwijało. Ale nic na siłę. Ma być inaczej niż gdzie indziej. Może trochę tak, jak na starych festiwalach w Jarocinie... Pamiętacie muzykę i komunikaty z radiowęzła na polu namiotowym. To było normalne (nienormalne?) radio... Takie jak nasze...

Jest jeszcze dużo do zrobienia. Szczególnie pod względem technicznym - wiemy o tym, a słuchający nas też wiedzą. Poczekajmy cierpliwie. To pewno się zmieni.

Dziękuję osobom, które dołączyły do Radia Bunt, a są to Pan Nikt, Roszan Tosun, Miś Nia, ciocia Kasia Szuba, Wojtek Konikiewicz (ten od Tiltu i wielu innych), Jacek Żędzian (redaktor Żaba), Hans Kloss, Babsi Mikulska, Walter Chełstowski (cżęsto obecny na antenie), Adam Martuzalski... Dziękuję kolejnym dołączającym, których wymienię, gdy mi o tym przypomną :)

Wasz Podpis Nieczytelny :)


Artystów prosimy o przesyłanie plików mp3 na adres mp3radiobunt.com

Sprawy inne, techniczne problemy, nie działające radio, prosimy zgłaszać na radiobuntradiobunt.com

Proszę wpisywać adres maila ręcznie. Inaczej nie dojdzie.


***

Poniżej to co gramy obecnie:

Grunt to bunt
Prezentujemy recenzje, które opowiadają o tym co ciekawego znajdziecie Państwo w GTB:
1. Libroteka
2. Teraz Rock 1
3. Gość Niedzielny
4. T-Mobile Music (L. Gnoiński)
5. www.wSzczecinie.pl 1
6. www.wSzczecinie.pl 2
7. Teraz Rock 2
8. Magazyn Gitarzysta
***

Wierszownik
Środy, godz. 21.00: Kącik poezji niecenzurowanej | Piątki, godz. 21.00: Moja bitwa o Anglię
Muzyka, wiersze, powieść w odcinkach - Prosto z Londynu!

Jak słuchać radia internetowego?
- porady na temat słuchania radia w sieci, czyli takiego jak RadioBunt.com
Warto poza sprawami technicznymi, pamiętać o zakupie tanich kart SIM na allegro - w dziale gsm/prepaid/internet znajdziecie wiele ofert. Najtańsze są propozycje Orange (tak jest w rzeczywistości, to nie kryptoreklama)

Strona zrobiona przez Jarocin-Festiwal.com.