Radio Bunt

wersja testowa
nadajemy z Wielkiej Brytanii

***

Kliknij którąś z ikonek ponizej jesli chcesz słuchać Radia Bunt na telefonie lub na swoim komputerze w programach Winamp, Win Media Player lub Real Player.
Grunt to bunt
Grunt to bunt
Grunt to bunt

***

Nasze radio na Twej stronie
Możecie nas już usłyszeć na:

Thinners
Stilon C-60
Uliczny Opryszek

***


Nadajemy wg czasu polskiego
Aby nas słuchać pobierz aplikację na swój telefon.
Kliknij obrazek, aby pobrać aplikację na iPhone, iPod lub iPad.


Aby nas słuchać pobierz aplikację na swój telefon.
Kliknij obrazek, ąby pobrać aplikację na tablet lub telefon komórkowy z androidem.

Radio Bunt

Kochani
Za nami kilka miesięcy wytężonej pracy i słuchania :)

Oto podsumowanie:

Najważniejsze nasze osiągnięcia to bez wątpienia transmisja na żywo z otwarcia Spichlerza Polskiego Rocka (Jarocin 2014) i relacje na żywo Rocka na bagnie od 2014. Goście, relacje z miasta, koncerty na żywo w radiu.

Super wydarzenie to również światowa prapremiera piosenki "Strych" Sztywnego Pala Azji z Leszkiem Nowakiem. Zaprezentowaliśmy to nagranie jako pierwsi! Zapraszamy innych wykonawców do współpracy :)

Przez około cztery miesiące zbudowalismy od podstaw radio internetowe. Wirtualne, tak! Ale radio, którego da się słuchać. I to jest ta rewelacja :). Dopracowaliśmy się własnych audycji autorskich, których możecie słuchać wieczorami. Na naszej antenie chętnie goszczą znani i popularni ludzie - i to regularnie... Możecie u nas posłuchać Krzysztofa Jaryczewskiego, Krzysztofa Skibę, Jarka Janiszewskiego, Pawła Kukiza, Maćka Łyszkiewicza i wielu, wielu innych... Dlaczego akurat u nas? Bo to nienormalne radio jest. Choć nasz wielki Przyjaciel Walter Chełstowski twierdzi, że Radio Bunt jest jak najbardziej normalne :) Czas pokaże kto ma rację.

Naszym słuchaczom dziękujemy za cierpliwość i słuchanie.Prosimy o jeszcze. Staramy się, żeby Radio się rozwijało. Ale nic na siłę. Ma być inaczej niż gdzie indziej. Może trochę tak, jak na starych festiwalach w Jarocinie... Pamiętacie muzykę i komunikaty z radiowęzła na polu namiotowym. To było normalne (nienormalne?) radio... Takie jak nasze...

Jest jeszcze dużo do zrobienia. Szczególnie pod względem technicznym - wiemy o tym, a słuchający nas też wiedzą. Poczekajmy cierpliwie. To pewno się zmieni.

Dziękuję osobom, które dołączyły do Radia Bunt, a są to Pan Nikt, Roszan Tosun, Miś Nia, ciocia Kasia Szuba, Wojtek Konikiewicz (ten od Tiltu i wielu innych), Jacek Żędzian (redaktor Żaba), Hans Kloss, Babsi Mikulska, Walter Chełstowski (cżęsto obecny na antenie), Adam Martuzalski... Dziękuję kolejnym dołączającym, których wymienię, gdy mi o tym przypomną :)

2014 r
Wasz Podpis Nieczytelny :)


Artystów prosimy o przesyłanie plików mp3 na adres mp3radiobunt.com

Sprawy inne, techniczne problemy, nie działające radio, prosimy zgłaszać na radiobuntradiobunt.com

Proszę wpisywać adres maila ręcznie. Inaczej nie dojdzie.


***

Poniżej to co gramy obecnie:

Grunt to bunt
Prezentujemy recenzje, które opowiadają o tym co ciekawego znajdziecie Państwo w GTB:
1. Libroteka
2. Teraz Rock 1
3. Gość Niedzielny
4. T-Mobile Music (L. Gnoiński)
5. www.wSzczecinie.pl 1
6. www.wSzczecinie.pl 2
7. Teraz Rock 2
8. Magazyn Gitarzysta
***

Wierszownik
Środy, godz. 21.00: Kącik poezji niecenzurowanej | Piątki, godz. 21.00: Moja bitwa o Anglię
Muzyka, wiersze, powieść w odcinkach - Prosto z Londynu!

Jak słuchać radia internetowego?
- porady na temat słuchania radia w sieci, czyli takiego jak RadioBunt.com
Warto poza sprawami technicznymi, pamiętać o zakupie tanich kart SIM na allegro - w dziale gsm/prepaid/internet znajdziecie wiele ofert. Najtańsze są propozycje Orange (tak jest w rzeczywistości, to nie kryptoreklama)

Strona zrobiona przez Jarocin-Festiwal.com.